Şirket Profili

Bağlantı elemanları konusunda iç piyasada oluşan talebe hem imalat hem pazarlamayla cevap verebilecek bir konumda olan firmamız 1977 yılında kurulmuştur, 3 kuşak olarak faaliyet göstermektedir.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar geçen zaman içerisinde ilke edindiğimiz kalite güven ve samimiyet unsurlarından taviz vermeden oluşturduğumuz müşteri memnuniyetini bugün olduğu gibi bundan sonrada devam ettireceğiz.

Firmamız bağlantı elemanları konusunda bir çok ürünü bünyesinde bulundurmaktadır. Pazarlamasını yaptığımız ürünlerin %90'ı yerli üretim olup kalite belgeleri ve gerekli sertifikaları mevcuttur.

Internet sitemizde (www.ozercivata.com) bulunan Kataloglar menüsünü tıklayarak bağlantı elemanları kataloğumuzu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu katalog elinizin altında bulunması gereken çok önemli bir kaynaktır. Bağlantı elemanlarıyla ilgili birçok teknik bilgi bu katalogda mevcuttur.

Vida grubunda Nurmak civata grubunda Obel deneyimleriyle kaliteleriyle, teknolojileriyle ülkenin önde gelen üreticileri arasında yerlerini almışlardır. Bizde arkamıza almış olduğumuz bu güçle sîzlere daha iyi hizmet verebileceğimize inanmaktayız.